Podpořte nás

Jako nestátní nezisková organizace je financování a provoz spolku zásadně závislý na podpoře okolí. Státní, městské i soukromé dotace a sponzorské dary dovolují dělat to co děláme. Všichni u nás pracují ve volném čase a bez nároku na odměnu, ale i tak je financování spolku a všech jeho aktivit velice náročné. Bez pomoci partnerů a mecenášů bychom jen těžko dělali co děláme. Pokud jsou Vám naše aktivity sympatické a stejně jako my věříte, že je dobré vytvářet věci pro druhé, podpořte nás. Má to smysl.

Jak pomoci

Nejjednodušší je věnovat finanční dar skrze Darovací smlouvu. Chcete si dar odečíst z daní? Z daní je možné si odečíst tzv. Sponzorský dar. Znění i rozsah plnění propagace Vaší firmy je ale nutno již řešit individuálně ve Sponzorské smlouvě.

Více informací

Pokud zvažujete naši podporu, budeme moc rádi, pokud se obrátíte na tel. +420 773 698 622, nebo info@rosenthal.cz a my Vám ochotně doplníme další informace. S vděkem oceníme ale i jiné formy podpory - hmotné dary, služby, či jenom doporučení Vašim známým či obchodním partnerům k naší podpoře.

qr platba
QR platba 1000,-